Uwaga! Zmiana terminu szkolenia na Instruktorów Ratownictwa Wodnego!

🚨Uwaga❗️🚨

Zmiana terminu szkolenia na Instruktorów Ratownictwa Wodnego: Szkolenie odbędzie się w dniach: 23 – 24 marca 2024 (Szczecin, cała sobota i cała niedziela) 13 – 14 kwietnia 2024 (Szczecin, cała sobota i cała niedziela) ❗️Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu w nowym terminie prosimy o ponowne przesłanie formularza zgłoszeniowego❗️

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza wszystkich sympatyków ratownictwa wodnego, którzy chcą zostać instruktorami i zachęcać innych do stania się ratownikami, zawodnikami sportowego ratownictwa wodnego, na szkolenie Instruktorów z zakresu ratownictwa wodnego (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 roku).

Kurs instruktorski skierowany jest do osób, które chciałyby dzielić się swoja wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem z zakresu ratownictwa wodnego z innymi podczas szkoleń ratowników wodnych.
Podczas zajęć dowiesz się, jak w sposób ciekawy i efektywny przekazywać wiedzę kolejnym pokoleniom sympatyków ratownictwa. Powtórzysz, usystematyzujesz i zaktualizujesz swoją wiedzę. Poznasz też nowe techniki aktualne ze standardami International Life Saving Federation (ILS). Rozwiniesz swoją wiedzę również w aspektach związanych ze sportowym ratownictwem wodnym

Zapraszamy wszystkich chętnych ratowników wodnych, chcących się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje, niezależnie od przynależności do podmiotu uprawnionego do wykonywania ratownictwa wodnego.

Komunikat organizacyjny 

Formularz do zapisów