Specjalistyczne szkolenie stażysty i operatora skutera ratowniczego 15 – 17.09.2023r.

WOPR Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na specjalistyczne szkolenie stażysty i operatora skutera ratowniczego. Jest to trzydniowe szkolenie dla ratowników w zakresie ratownictwa wodnego z wykorzystaniem skutera ratowniczego w stopniu potrzebnym do udzielenia pomocy na akwenach morskich i śródlądowych. Szkolenie obejmuje zakres wiedzy na stopnie stażysty i operatora skutera ratowniczego w oparciu o akredytowany program szkoleniowy Zarządu Głównego WOPR. Absolwenci po ukończeniu szkolenia otrzymują certyfikat stażysty i operatora skutera ratowniczego WOPR!

Celem szkolenia jest przygotowanie ratowników do wykonywania działań ratowniczych przy użyciu skutera z platformą. Szkolenie obejmuje nauczanie i doskonalenie technik ratowniczych nie objętych programami innych szkoleń ratowniczych czy motorowodnych.

Termin: od 15.09 (piątek) godz. 13:00 do 17.09 (niedziela), godzina zakończenia uzależniona od warunków pogodowych.

Wyposażenie indywidualne: dres, obuwie z twardą podeszwą do pracy w wodzie, pianka, kask, kamizelka asekuracyjna, buty neoprenowe, okulary przeciwsłoneczne, rękawice neoprenowe lub techniczne oraz gwizdek ratowniczy. Zimowa czapka i komin (okrycie szyi) mogą być przydatne.

Lokalizacja: Plaża w Dźwirzynie / Przystań Jachtowa w Dźwirzynie ul. Jachtowa

Koszt szkolenia: 900,00 zł.

Płatności należy dokonać na rachunek : 65 1240 1864 1111 0010 1700 8856 Bank Pekao SA VII O/Szczecin

Organizator zapewnia: Wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja), materiały edukacyjne.

Istnieje możliwość rezygnacji z wyżywienia – koszt obniża się o 200 zł. Organizator nie zapewnia noclegów. Jest możliwość rezerwacji noclegu na Przystani Jachtowej w Dźwirzynie.

 Zgłoszenia:

Formularz FORMS

Liczba miejsc ograniczona!

 Załączniki:

REGULAMIN-szkolenia-skuterowego-2023

harmonogram_skuterowe_Dźwirzyno_09_23